Reynaers SlimLine 38

vm-transparan

VİRA MİMARİ

Doğal ışığın yaratıcı gücüyle buluşun: SlimLine 38

SlimLine 38

Divider Image

Reynaers SlimLine 38 sistemi, ultra-ince profilleriyle modern mimariye çelik görünümü kazandırarak öne çıkıyor. Sistem, Klasik, Kübik ve Ferro tasarım seçenekleriyle sunuluyor ve ince hatları sayesinde yeni binalarda doğal ışık akışını arttırıyor. Ayrıca, eski binaların tarihi dokusunu korurken yeniden yapılandırılması veya çelik çerçevelerin yenilenmesi gereken projelerde de tercih ediliyor. Sistemin minimalist ve endüstriyel çekiciliği, ince profillerinin etkileyici görünümüyle ortaya çıkıyor.

SlimLine 38, eşsiz tasarımıyla zarafeti ve konforu birleştiren, içeri ve dışarı açılan pencereler ve kapılarda yüksek derecede yalıtıma sahip bir sistemdir. Bu özel ince çelik görünümü, modern mimari ve çelik çerçeveli pencerelerin yenilenmesi için mükemmel bir çözümdür. Orjinal tasarımı koruyarak termal olarak iyileştirilmiş bir çözüm sunar.

SL 38 sistemi, binaların mimari özelliklerine mükemmel şekilde uyacak 3 farklı minimal tasarım seçeneği olan Klasik, Ferro ve Kübik olarak sunulmaktadır. Pencereler ve kapılar, ultra-ince görünümlerini korurken çift ve üçlü cam ile donatılabilir.

Üstün yalıtım özellikleriyle birleştirildiğinde, sistem dayanıklı malzeme, temiz tasarım ve zorlu mimari zorluklar arasında mükemmel bir uyum sağlar.

reynaers slimline 38 pencere

Reynaers SlimLine 38 Pencere

SlimLine 38 Pencere sistemi, her türde içe ve dışa açılan pencereler için geniş bir çözüm sunmaktadır. Fonksiyonel tasarımı sayesinde tüm mimari tarzlara uygunluk sağlar. Gizli Menfez stili, menfezlerin dış çerçeveler ve vasistaslarla kaplanmasıyla elde edilir, bu da pencere elemanlarının pencere pervazının arkasına gizli bir şekilde takılmasına olanak tanır.


Reynaers SlimLine 38 Kapı

SlimLine 38 Kapı sistemlerindeki standart gömme kapı varyasyonları, her türlü kilitleme talebini karşılayabilecektir. Kapı sızdırmazlığını sağlamak için özel tasarım izolasyon şeritleri kullanılmaktadır.  Reynaers SlimLine 38 Kapı sistemleri konfor ve estetik gereksinimlerinizi mükemmel bir şekilde sağlayacak farklı eşik çözümleriyle sunulmaktadır.

reynaers slimline 38 kapi
reynaers video bg

Reynaers SlimLine 38 Pdf

Reynaers CS 77 pdf dökümanını ve diğer ürünlerle ilgili tüm teknik dosyalara aşağıdaki bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz.

Reynaers SlimLine 38 Galeri