Reynaers CS 77

ConceptSystem 77

vm-transparan

VİRA MİMARİ

Optimize edilmiş güvenlik ve konfor sistemi

CS 77 HI

Divider Image

Reynaers CS 77 sistemi; ileri düzeyde güvenlik, hava koşullarına dayanım ve yüksek ısı yalıtımı sunan bir alüminyum sistemdir. Pencere ve kapılar için ayrı ayrı kullanılabilen çok odacıklı yapıya sahiptir.

Reynaers CS 77 sistemi hem geleneksel hem de yenilikçi bina tasarımları için ideal bir seçimdir. Üç farklı stilde içe ve dışa açılır modeli bulunmaktadır. Çok çeşitli renk ve yüzey seçenekleri ve içte ve dışta farklı bir renk belirtme yeteneği ile CS 77, neredeyse her evi tamamlayacak şekilde özelleştirilebilen gerçekten çok yönlü bir sistemdir.

Fiberglas takviyeli poliamid şeritler ve hava koşullarına dayanıklı contalar, üstün ısı yalıtım seviyeleri elde etmek için nervürler ve içi boş haznelerle tasarlanmıştır. CS 77’nin bir çeşidi, gıpta ile bakılan Swiss Minergie akreditasyonu ile ödüllendirildi.

CS 77 sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda ısı yalıtımı, hava koşullarına dayanıklılık ve güvenlik açısından da çok yönlü harika bir performans sergiler:

  • Kapılar için 1,6 W/m2K ve Yüksek Yalıtımlı Pencereler için 1,5 W/m2K kadar düşük U değerleri
  • 600 Pa’ya kadar hava sızdırmazlığı
  • 900 Pa’ya kadar su geçirmezlik
  • 2000 Pa’ya kadar rüzgar yükü direnci
  • UK Secured By Design güvenlik derecelendirmesi ve PAS 24:2016’nın yanı sıra RC2 ve hatta RC3 güvenlik derecelendirmeleri ile akredite edilmiştir.
  • Reynaers CS 77, geniş bir kilit seçeneği sunar. Bu seçenekler arasında çoklu nokta kilit mekanizmaları, elektromekanik kilitler ve parmak izi okuyucular gibi ileri seviye seçenekler bulunur.
reynaers cs 77 window

Reynaers CS 77 Pencere

CS 77 Pencere sistemi, her türde içe ve dışa açılan pencereler için geniş bir çözüm sunmaktadır. Fonksiyonel tasarımı sayesinde tüm mimari tarzlara uygunluk sağlar. Gizli Menfez stili, menfezlerin dış çerçeveler ve vasistaslarla kaplanmasıyla elde edilir, bu da pencere elemanlarının pencere pervazının arkasına gizli bir şekilde takılmasına olanak tanır.


Reynaers CS 77 Kapı

CS 77 Kapı sistemlerindeki standart gömme kapı varyasyonları, her türlü kilitleme talebini karşılayabilecektir. Kapı sızdırmazlığını sağlamak için özel tasarım izolasyon şeritleri kullanılmaktadır.  CS 77 Kapı sistemleri konfor ve estetik gereksinimlerinizi mükemmel bir şekilde sağlayacak farklı eşik çözümleriyle sunulmaktadır.

reynaers cs 77 door
reynaers video bg

Reynaers CS 77 Pdf

Reynaers CS 77 pdf dökümanını ve diğer ürünlerle ilgili tüm teknik dosyalara aşağıdaki bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz.