Reynaers Hi-Finity

vm-transparan

VİRA MİMARİ

Engelsiz görünümün keyfini çıkarın.

Hi-Finity Sürme Kapı

Divider Image

Reynaers Hi Finity,son teknoloji, çerçevesiz sürme sistemdir. Modern mimaride doğal ışık ve engelsiz manzara taleplerinize ulaşmanızı sağlayacak yegane üründür. Sistemin ince alüminyum profilleriyle; zemin, duvar ve tavanlara sorunsuz bir şekilde montaj sağlanabilir. Bu uyum sayesinde eşiksiz girişler ve oda yüksekliğinde tasarımlar sağlanır.

Hi-Finity, manuel veya motorlu seçenekleriyle bireysel tercihlere uygun esneklik sunar.  Sistemin yapısı, satışları ve müşteri memnuniyetini artıran kolay ve verimli yerinde montajı mümkün kılan en son teknolojiye dayanmaktadır.

HiFinity’nin benzersiz bir tasarım esnekliği sunduğunu söylemiştik: Açık veya cam köşeler, birbirine bağlı büyük cam paneller, motorlu kanatlar, cepler ve alternatifli eşik çözümleri başta olmak üzere birçok kombinle bu sistem her binaya uygulanabilir. Çok zorlu mimari sistem çözümleriniz için proje departmanımız bir telefon uzaklığınızda bulunuyor.

Tüm bunlara ilaveten, Hi-Finity esnek bir tasarım çözümünden çok daha fazlasıdır. Modern ve şık profili, siz istediğinizde görünmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Yakından bakıldığında, onu diğer sistemlerden ayıran teknik özellikleri görmeniz mümkündür. Mükemmeliyetçi performansı, muhteşem manzaraların ve doğal çevrenin keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlar.

Yüksek enerji performansı ve minimalist estetiği ile çağdaş mimari anlayış için nihai bir çözümdür. Hi-Finity sistemi, kendisinden bekleneni sürekli aştığı için müşterilerimizin memnuniyeti hiç de şaşırtıcı değil. Tasarım, Konfor ve enerji verimliliğinde nihai çözümü arıyorsanız, HiFinity tam size göre.

reynaers hifinity sürme

Köşe Çözümü

Reynaers HiFinity, akıllıca tasarlanmış köşe çözümü ile, sabit köşe elemanlarının engeli olmadan yaşam alanlarınızı zahmetsizce genişletir. Sürgülü kapı açıldığında köşe, iç ve dış alanlarınızın kesintisiz bir uzantısı haline gelir ve bu da onu, dışarıya erişimin çok değerli olduğu konut evleri, çatı katları, tatil evleri ve oteller için mükemmel hale getirir. Reynaers HiFinity ile sıkışık yaşama elveda deyin ve açık alanların özgürlüğünü kucaklayın.


Maksimum Konfor

Reynaers HiFinity’de konforunuzun her şeyden önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, yenilikçi tak ve çalıştır motor tasarımımız, birden fazla sürgüyü zahmetsizce birbirine bağlayarak kullanım sırasında optimum rahatlığı garanti eder. Sistemimiz ile en büyük, en ağır kanatları bile zahmetsizce açıp kapatabilir, yaşam alanınızı doğal ışıkla doldurabilir, havadar ve ferah bir his yaratabilirsiniz. Maksimum konfordan daha azıyla yetinmeyin, Reynaers Hi-Finity’yi tercih edin.

reynaers hifinity maksimum konfor
reynaers video bg

Reynaers Hi-Finity Pdf

Reynaers Hi-Finity katalog dökümanını ve diğer ürünlerle ilgili tüm teknik dosyalara aşağıdaki bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz.

Reynaers Hi-Finity Galeri