Reynaers CF 77

Concept Folding 77

vm-transparan

VİRA MİMARİ

Yaşam tarzınızın kapılarını açın.

CF 77

Divider Image

Reynaers CF 77, hayatınızın kalitesini artırmak için dış mekanları evinize getirirken, yüksek yalıtım ve konforu en şeffaf ve estetik şekilde bir araya getirir. Bu katlanabilir kapı sistemi, minimum alan kullanımıyla yaşam tarzınızı en yüksek düzeye çıkarır. Yüksek performanslı sistemi, farklı açılım tipleriyle hem içeri hem de dışarı doğru kullanabilirsiniz. Ayrıca CF 77, birinci kanadın diğer katlanır kanatları etkilemeden giriş kapısı olarak kullanılabildiği bir ana kapı prensibini barındırır.

Concept Folding 77, tüm konfor ve estetik gereksinimlerine mükemmel uyum sağlamak üzere, yüksek performanslı ve alçak/düz eşiklere kadar 4 farklı eşik çözümü sunar. Ayrıca, pencereler, kapılar ve giydirme cepheler için CS sistemleri ile kusursuz bir şekilde kombinlenebilir.

CF 77’nin iki farklı tarzı mevcuttur: Fonksiyonel ve Slim-Line. CF77SL seçeneği, daha ince profil genişlikleriyle daha zarif bir görünüm sunar. Bu sayede CF 77, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak ve evinizin modern bir dokunuş kazanmasını sağlayacak en iyi seçenek olacaktır.

reynaers cf 77 kapi

Reynaers CF 77 Kapı

Reynaers CF 77 kapı sistemi, yüksek yalıtım ve konforu maksimum şeffaflık ve estetikle birleştirir. Bu katlanır kapı sistemi, minimum alan kullanımıyla dış cepheyi evinizin içine çekerek yaşam tarzınızı optimize eder. Bu yüksek performanslı sistem, olası tüm gereksinimleri karşılamak için hem içe hem de dışa doğru farklı açılım türleri sunar.

Ek olarak, CF 77 konsepti pencereler, kapılar ve giydirme cepheler için CS sistemleriyle mükemmel bir şekilde birleştirilebilir. Ayrıca CF 77, Fonksiyonel ve İnce Çizgi stilinde mevcuttur. Bu CF 77-SL varyantı, daha ince bir görünür profil genişliğine sahiptir.


Reynaers CF 77 Video

reynaers video bg

Reynaers CF 77 Pdf

Reynaers CF 77 pdf dökümanını ve diğer ürünlerle ilgili tüm teknik dosyalara aşağıdaki bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz.