HAKKIMIZDA

Alüminyum sektöründeki 16 yıllık hizmet ve ürün tedarik deneyimimizi Vira Mimari Ürünler adı altında topladığımız için çok mutluyuz. Sektörün yeniliklerini ve gelişimini takip eden dinamik yapımız , yerli ve yabancı alüminyum sistemler üzerindeki bilgi ve deneyimimiz ile iş ortaklarımıza uygun ürün tedarikini iyi hizmet ve lojistik ile sunmak asıl gücümüzdür. Proje analizlerinde geniş sistem ve ürün bilgisi ile doğru ürün ve optimum fiyat ile siz iş ortaklarımız için çözüm odaklı çalışmaktayız.

AKOTHERM ALÜMİNYUM SİSTEMLERİ ve KURTOĞLU ALÜMİNYUM ile yapmış olduğumuz partnerlik antlaşması ile iş ortaklarımıza sektördeki en geniş kapsamlı hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Vira mimari ürünler alüminyum kapı pencere sistemleri profil ve aksesuarları ,sürme sistemleri profil ve aksesuarları ,cephe kaplama sistemleri ve aksesuarları ,ofis bölme sistemleri ,sızdırmazlık ve izolasyon malzemeleri ile hem malzeme hem demonte olarak hizmet vermektedir.

Bütün bu hizmetleri Vira Mimari Ürünler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nde de bulabilir ve bizleri doğru çözüm ortağı olarak görebilirsiniz.